Stacja nawigacyjna ALPINE X903D-DU8 Fiat Ducato 3/Citroen Jumper 2/Peugeot Boxer 2

9-calowy Navi System Alpine X903D-DU8 dla nowego Fiata Ducato 8 z roku modelowego 2022 będzie Twoim idealnym towarzyszem i uatrakcyjni wszystkie Twoje wycieczki i wakacje.

Z pewnością docenisz duży, 9-calowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który jest łatwo dostępny z obu foteli z przodu. Przyciski zewnętrzne i pokrętła zapewniają szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji i ułatwiają obsługę nawet podczas jazdy. System jest połączony z elektroniką Ducato i może być w pełni kontrolowany za pomocą elementów sterujących na kierownicy.

Wbudowany system nawigacji samochodowej obejmuje mapy TomTom dla 48 krajów i zawiera bardzo przydatne funkcje, takie jak wybierane profile samochodów kempingowych, baza danych park4night oraz baza danych BordAtlas.

Zapewnij sobie rozrywkę na drodze dzięki doskonałej jakości dźwięku z radia DAB+, Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth lub źródeł USB.

Możesz dodatkowo rozbudować swój X903D-DU8 o system kamer z przodu, z tyłu i z boku, aby ułatwić manewrowanie pojazdem.

X903D-DU8 jest wspaniałym systemem nawigacyjnym typu „wszystko w jednym” dla Twojego Fiata Ducato 8, wyposażonym w funkcje, które będą idealnym towarzyszem na drodze.

Poznaj szczegóły w naszym sklepie internetowym:
https://www.rpmotorsport.pl/stacja-multimedialna-alpine/stacja-nawigacyjna-alpine-x903d-du8-fiat-ducato-3citroen-jumper-2peugeot-boxer-2.html