„Obniżanie przez Eibach”

Pod pojęciem „obniżanie” kryje się zmniejszenie punktu ciężkości pojazdu, by auto nabrało sportowego wyglądu oraz by lepiej się prowadziło. W tym miejscu różnimy się od innych producentów tym, że obniżamy punkt ciężkości pojazdu o tyle, o ile jest to sensowne pod względem technicznym. Dla przesadnego tuningu nie ma miejsca w firmie Eibach. Kładziemy nacisk na kosztowną inżynierię i na testy, przy których ważną rolę odgrywają: pozostałe ugięcie sprężyny, zachowanie podczas jazdy, przydatność w jeździe codziennej i zachowanie w obszarze granicznym. „Obniżanie przez Eibach”

Równomierne obniżenie ze sprężynami Eibach PRO-KIT, względnie zawieszeniami B12 PRO-KIT

Pierwszy krok w stronę lepszych osiągów. Perfekcyjny w użytku codziennym. Prowadzenie, hamowanie i czas reakcji są wyraźnie poprawione. Do tego bardziej sportowy wygląd w porównaniu do standardowych modeli. Obniżenie (zależne od modelu) między 25 a 40mm.

Eibach Without Pro-kitPRZED
Producenci rozwijają swoje produkty, by dopasować je do możliwie jak największej ilości odbiorców. Z pewnością zaplanowano również rezerwy w kwestii prowadzenia, szybkości przyspieszania i wyglądu.

Eibach With Pro-kitPO z Pro-Kit
Wyraźnie odczuwalna różnica. Prowadzenie, hamowanie i czas reakcji są wyraźnie poprawione. Do tego bardziej sportowy wygląd w porównaniu do standardowych modeli.

Do kupienia w naszym sklepie internetowym pod tym adresem:
http://rpmotorsport.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-prokit-c-1892_7416.html

Sportowe obniżenie ze sprężynami Eibach Sportline, względnie zawieszeniami B12 Sportline

Dla tych, którzy preferują agresywny wygląd i którzy pragną jak najbardziej sportowego prowadzenia. Obniżenie (zależne od modelu) między 30-50 mm.

Poprzez niższy punkt ciężkości pojazdu zredukowano buntowanie się przy przyspieszaniu, przechyły boczne przy pokonywaniu zakrętów i zanurzanie przy hamowaniu.

 

Eibach StockRegulacja standardowa
Producenci rozwijają swoje produkty, by dopasować je do możliwie jak największej ilości odbiorców. Z pewnością zaplanowano również rezerwy w kwestii prowadzenia, szybkości przyspieszania i wyglądu.

Eibach With SportlineZE SPORTLINE
Dla tych, którzy preferują agresywny wygląd i którzy pragną jak najbardziej sportowego prowadzenia

Do kupienia w naszym sklepie internetowym:
http://rpmotorsport.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-sportline-c-1892_7420.html

Zmienne obniżanie przez zawieszenia gwintowane Eibach Pro-Street-S

Zawieszenie gwintowane umożliwia zmienne obniżenie o ok. 30-50 mm. Dzięki temu można uzyskać indywidualny kompromis między sportowością, a komfortem.

 

Eibach Without Pro-Street-SPRZED

Eibach With Pro-Street-SPO z Pro-Street-S

Zawieszenie gwintowane Eibach do kupienia w naszym sklepie:
http://rpmotorsport.pl/zawieszenia-gwintowane-eibach-prostreets-c-1892_7419.html